Kino w Collegium Maius: spotkanie z wampirami

Mieliście kiedyś wrażenie, że w Maiusie straszy? 19 października było to uczucie jak najbardziej prawdziwe!

W ramach II edycji Kina w Collegium Maius mogliście poczuć na własnej skórze, jak to jest spędzić w tych tajemniczych murach prawdziwą noc grozy! Z całą pewnością spotkania z wampirami, które zafundowały Wam Rada Samorządu Studentów Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Forum Kultury Audiowizualnej, na długo odcisnęły się w Waszych pamięciach. Po pierwszym z nich (Co robimy w ukryciu) mogliście mieć wrażenie, że tak strasznie nie będzie, jednakże już pierwsze minuty Zagadki nieśmiertelności na pewno wyprowadziły Was z tego błędu! Mamy nadzieję, że dzięki prelekcjom oraz konkursom, które zostały przeprowadzone podczas tego wieczoru, nieco uspokoiliśmy Wasze nadwyrężone nerwy. Jedno jest pewne – było to niezapomniane wydarzenie!

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność!