Poetyckie Wymiary 2017

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Czym jest dla Was poezja? Do jakiej definicji Was odsyła? I czy w ogóle jest na nią miejsce w Waszym życiu? Jeśli tak, czytajcie dalej!
Może macie ulubiony wiersz i chcielibyście go zaprezentować, recytując lub śpiewając? Może piszecie i Wasze wiersze wysypują się z szuflady? Śpiewacie i chcielibyście stworzyć własne interpretacje głosowe wybranych utworów poetyckich? Czy może po prostu poezja jest dla Was ważna i macie ochotę zapoznać się z talentem koleżanek i kolegów, wczuć się w ten niepowtarzalny klimat i uświetnić nasze wydarzenie?
Chcielibyśmy, by pewien majowy wieczór upłynął pod znakiem szeroko rozumianej poezji.
Nie narzucamy motywu, epoki, autora. Pokażcie nam, czym jest poezja! Wszystko będzie miało miejsce
w Nowej Czytelni, 17 maja w godzinach 18-22.

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres mailowy rsswfpik@amu.edu.pl do 12 maja!
Czekamy na Was!
Wydarzenie na Facebooku